Om Björndalens Elektriska AB


Verksamheten startades av Bosse Olsson som idag driver företaget tillsammans med åtta anställda.


Bosse är en rutinerad serviceelektriker med många års erfarenhet inom yrket. Han har ett gott renommé om att vara noggrann och att alltid hjälpa kunden på bästa sätt. Vi är utbildade datanätsinstallatörer inom koppar och fiber samt innehar allmän behörighet.

Meddelande Skickat

Intresserad av våra tjänster?

0702-840 800

Vill du bli uppringd?

Personal


Administration

Marie Olsson

070-284 08 00

marie@elbosse.se

Serviceledare

Henrik Severin

070-284 09 87

henrik@elbosse.se

Servicemontör

Johan Hällberg

070-284 17 72

johan@elbosse.se

Servicemontör

Lukas Andervang

070-284 22 66

lukas@elbosse.se

Servicemontör

Jonathan Olsson

070-736 76 53

jonathan@elbosse.se

Servicemontör

Janne Nörgaard

070-284 24 33

janne@elbosse.se

Montör

Robert Lindström

072-055 33 80

robert@elbosse.se

Montör

Oliver Andersson

070-014 73 55

oliver@elbosse.se